Okulary sportowe Rudy Project

Marka Rudy Project powstała we Włoszech w 1985r. Od ponad 30 lat jest światowym
liderem produkcji i dystrybucji okularów sportowych.

Korekcja wzroku

NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANA KOLEKCJA ROZWIĄZAŃ KOREKCJI WZROKU W SPORCIE

Poznaj pełnię możliwości korekcji wzroku w okularach sportowych Rudy Project

Bezpośrednio w oprawie

Najbardziej zaawansowana metoda korekcji wzroku w okularach sportowych. Korekcja umieszczona jest na całej powierzchni frontu oprawy, gwarantując doskonałą optykę i możliwie najszersze pole widzenia.

Wpinany klips

Klip pozwala na umieszczenie korekcji zaraz za standardowymi soczewkami modeli sportowych Rudy Project zapewniając pełnie korzyści okularów przeciwsłonecznych.

Dok optyczny

Dok optyczny to wpinana ramka pozwalająca na zamontowanie wysokich wartości korekcji jednocześnie zapewniając optymalne pole widzenia.

Wkładka optyczna

Popularna wersja korekcji optycznej w okularach sportowych, dzięki której możliwe jest skorygowanie wady wzroku w prosty i przystępny cenowo sposób.

Okulary sportowe z funkcją czytania

Rydon Readers są okularami przeciwsłonecznymi stworzonymi z myślą o sportowcach, którzy potrzebują wsparcia w czytaniu również podczas aktywnego spędzania czasu. Idealne rozwiązanie, jeżeli podczas swojej aktywności korzystasz z urządzeń, takich jak telefon, zegarek, czy też GPS.

Technologie

Innowacyjny system Power Flow

Innowacyjny system odpowietrzający został zaprojektowany w celu regulacji przepływu powietrza oraz zapobiegania zaparowywaniu. Specjalne otwory wentylacyjne zostały umieszczone na froncie oprawy, w soczewkach okularowych oraz zausznikach, co zapewnia optymalna cyrkulacje powietrza. Brak zaparowywania zapewnia idealne widzenie i komfortową wentylację w każdych warunkach.

Program bezpieczeństwa

Zintegrowane zawiasy i miękkie termoplastyczne elastomery
zapobiegają obrażeniom użytkownika w przypadku upadków, uderzeń czy kolizji.

Regulowany nosek i zauszniki

Indywidualne dopasowanie i doskonała przyczepność
Miękki regulowane noski zapewniają wyjątkowe dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również indywidualnie dostosować wysokość okularów i ich odległość od twarzy, aby zapobiec zaparowywaniu. Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonałą przyczepność okularów nawet podczas gwałtownych ruchów głowy.

Soczewki fotochromowe ImpactX

Innowacyjne soczewki ImpactX mają dożywotnią gwarancję niełamliwości. Zastosowany materiał jest lżejszy oraz zapewnia znacznie lepszą optykę w porównaniu do innych dotychczas stosowanych materiałów przeznaczonych do okularów sportowych. W pomieszczeniu soczewki są zupełnie przejrzyste, a ich zaciemnienie następuje już w kilka sekund po wyjściu na zewnątrz. Pół-sztywna struktura wewnętrzna soczewek ImpactX unikatowe zarządzanie światłem i niezrównaną
ochronę oka przed promieniami słonecznymi i warunkami atmosferycznymi. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji poprawiają kontrast, dokładność widzenia i percepcję głębi.

System szybkiej zmiany soczewek

System szybkiej zmiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które lepiej pasują do użytkownika. Zapewnia to doskonałe zarządzanie światłem, ponieważ można łatwo zamontować lub wymienić soczewki zgodnie z wymaganiami np. z fotochromowych na zabarwione na stałe. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz jeszcze szerszą paletę zastosowań dla Twoich okularów sportowych.

Zaprojektuj swoje okulary

Z okularami Rudy Project to Ty jesteś architektem swoich nowych okularów. Przy pomocy szerokiej palety kolorów opraw oraz soczewek okularowych stwórz jedyną w swoim rodzaju wersję okularów, odpowiadającą Twojemu stylowi oraz dopasowaną do inny akcesorów sportowych.

Może masz już swoje wymarzone okulary sportowe i chcesz zamontować w nich korekcję?

Zapraszamy, nasz zespół zaproponuje najlepsze rozwiązanie optyczne do Twoich okularów.