Oto nasza OKULAROVA historia

Jesteśmy parą Optometrystów, którzy uzupełniają się równie dobrze życiowo jak i zawodowo.
Ukończyliśmy studia na kierunku Optometria na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń czujemy, że jesteśmy gotowi na nowy projekt, jakim jest OKULAROVA

CENIMY SOBIE

— jakość — design — precyzję —

Chcemy pokazać Wam jak widzimy proces wyboru i wykonania okularów.

Do wzroku pacjentów podchodzimy kompleksowo, chcąc zaproponować najlepsze dla nich rozwiązania optyczne.
Od badania wzroku, przez wybór opraw, szkieł aż po gotowe okulary.

 — Produkt to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby —

 — Tradycyjne, sprawdzone rozwiązania wspieramy nowymi technologiami —

Nasz zespół

Daria

Absolwentka Optometrii na UAM w Poznaniu z 10-letnim doświadczeniem w branży. Moim głównym celem zawodowym jest udowadniać, że każdy może znaleźć dla siebie okulary. Dlatego z najwyższą starannością dokonuje selekcji opraw od najmniejszych po największe od klasyki po ekstrawagancję. Śledzę najnowsze trendy, uwielbiam kolory. W Okularovej dopasuję CI najpiękniejsze i najwygodniejsze oprawy podkreślających Twój styl i charakter.

Daria Just

Aleksandra

Ukończyła optykę okularowa i Optometrię na UAM w Poznaniu. Perfekcjonistka, strażniczka terminów, porządku i Twojego dobrego wyglądu. W doborze opraw nie uznaje kompromisów, nie pozwoli byś źle wyglądał/a w swoich nowych okularach. Ultradokładna w badaniu i zbieraniu pomiarów. Prywatnie wielka miłośniczka roślin doniczkowych.

Aleksandra Wawrzyniak

Marta Jędrzejczak

Absolwentka Optometrii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W branży optycznej pracuje od 2021r. starając się nieustannie poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. Miłośniczka mody i okularów, w szczegolności tych przeciwsłonecznych. Pełna energii ekstrawertyczka, która lubi pracę z ludźmi.

Marta Jędrzejczak

Tomek

Dba o Twój wzrok wykonując codzienne badania wzroku, pod kątem okularów i soczewek kontaktowych. Aplikuje soczewki kontaktowe specjalistyczne: miękkie indywidualne, protetyczne i skleralne. Specjalizuje się także w doborze korekcji pryzmatycznej i badaniach dzieci. Ukończył Optometrię na UAM w Poznaniu. Prowadzi szkolenia i webinary dla Optometrystów. Współpracuje z firmą Bausch+ Lomb w charakterze eksperta ds. soczewek kontaktowych. Optometryczny gadżeciarz.

Tomasz Popielewski

W JEDNYM MIEJSCU

Unikatowe produkty dla wymagających
Sprawdzone produkty w rozsądnych cenach